Будівництво басейнів під ключ

У вашої мрії є ім’я – басейн від компанії MASTERPOOL Ukraine!

Скільки коштує побудувати басейн в Україні?

Вартість басейну залежить від:

 • Його типу (скімерний або переливний);
 • Розташування (відкритий чи критий);
 • Форми та розмірів;
 • Інженерного оснащення;
 • Облицювання.

Звертайтеся до нас за телефоном (097) 100-22-32 чи залишайте заявку онлайн, і ми надамо Вам кошторис.

Отримати кошторис

Деякі наші роботи

Починаючи з 1998 року, ми будуємо басейни та SPA-зони як справжні професіонали та відповідальні підрядники. Нами збудовано понад 1 500 приватних, муніципальних та корпоративних басейнів.

Ще більше робіт

Якщо будівництво басейну входить у Ваші плани і Ви маєте запитання, тоді Вам точно до нас. Звертайтеся за телефоном (097) 100-22-32 або оформлюйте заявку онлайн. Ми ще не зустрічали людини, якій би ми не підібрали підходящий басейн!

Прорахуємо вартість басейну?  Будівництво басейнів у Києві

  Наше завдання – допомогти Вам розібратися з «підводними каменями» будівництва басейну та знайти рішення, яке підійде саме Вам.

  MasterPool Ukraine будує басейни під ключ найрізноманітнішого призначення, типу і бюджету. Це надає можливість отримати саме той басейн, який підходить Вам за всіма критеріями та вимогами. Вартість будівництва басейну залежить від його типу, дизайну та інженерного оснащення.

  Який басейн під ключ ми можемо для Вас побудувати?

  Будівництво басейнів «під ключ» без посередників

  Будівництво басейнів – це специфічне та фінансово містке завдання, для виконання якого важливим є комплексний та професійний підхід. Отримати потрібний і прогнозований результат можливо в тому випадку, якщо Ви маєте справу з підрядником із тривалим практичним досвідом будівництва басейнів під ключ.

  Цей підрядник має гарну репутацію і спроможний виконати весь комплекс робіт своїми силами, без залучення сторонніх спеціалістів. Багаторічний практичний досвід та кваліфікований персонал дозволяють MasterPool Ukraine виконати всі види робіт з будівництва басейнів: від створення проекту до будівництва та введення басейну в експлуатацію.

  Замовити будівництво басейну в MasterPool Ukraine: якісно, у строк і з гарантією

  Будівництво басейну входить у ваші плани, але у Вас є запитання?

  Звертайтеся – консультація безкоштовна! Ви дізнаєтеся, як побудувати басейн і не помилитися. MasterPool Ukraine – це фірма з будівництва басейнів, яка працює як по Києву, так і по Україні.

  Наші Замовники переконалися, що ми з відповідальністю будуємо басейни за найбільш вигідною ціною і працюємо без посередників. Тому, який би Ви не вирішили зробити басейн, ціни в MasterPool Ukraine будуть коректними та прозорими. Усі матеріали та обладнання для будівництва басейнів наша компанія постачає безпосередньо з європейських фабрик та заводів.

  Щоб замовити будівництво басейну – залиште заявку на сайті або зв’яжіться за телефоном (097) 100-22-32 у зручний для Вас час.

  Наші безкоштовні консультації стосовно будівництва басейнів базуються на чіткому розумінні запитів кожного конкретного Замовника. Просто, прозоро й разом – саме так генерується спільне рішення, яке підійде особисто Вам.

  Запитання, які цікавлять наших клієнтів

  1. З якого матеріалу найкраще будувати чашу басейну?

  Однозначної відповіді немає. Тут необхідно враховувати декілька аспектів:

  • для яких цілей Вам потрібен басейн?
  • де він буде встановлюватися та як експлуатуватися?
  • скільки Ви готові витратити на басейн?

  У подібних випадках наші експерти інформують Вас про особливості кожного матеріалу та надають рекомендації, на якому варіанті краще зупинитися.

  2. Який вид басейну краще обрати – відкритий чи критий?

  Відкритий басейн – це справжній домашній курорт. При цьому відкритий басейн – це найбільш непрактичний басейн, оскільки він має низку особливостей щодо його утримання:

  • Сезонне використання басейну.
  • Консервація басейну восени і запуск басейну навесні.
  • Підвищена витрата реагентів для дезінфекції води басейну.
  • Для підігріву води в басейні необхідно витрачати більше теплової енергії.

  Якщо технічні складності вирішуються бюджетом, то на погоду доведеться зважати.

  Критий басейн – це сімейний СПА-комплекс, розрахований на тих, хто цінує комфорт, практичність та зручність. Ви користуєтеся басейном цілий рік. Басейн розташовується в окремій будові або крилі будинку. На етапі проекту необхідно передбачити всі необхідні інженерні системи та комунікації комплексу.

  3. Який басейн краще – переливний чи скімерний?

  У кожного рішення є як свої плюси, так і свої мінуси. Вибір кожен Замовник робить з урахуванням своїх особистих цілей та побажань.

  Переливний басейн завжди має більш престижний та красивий вигляд, оскільки його чаша повністю заповнюється водою. Вода навіть переливається через його краї (звідти й така назва). Він має складнішу конструкцію та інженерію.

  Скімерний басейн дешевше переливного на 15–20 %. Він має простішу конструкцію та обладнання. Чаша скімерного басейну заповнюється не повністю й залишається недолитою приблизно на 10 см.

  4. Скільки часу триває будівництво басейну?

  Терміни будівництва басейнів залежать від різних факторів. Насамперед – від обраного матеріалу виготовлення. Так, бетонні басейни будуються в середньому 5 місяців. Для монтажу басейну з нержавіючої сталі потрібно лише 3–4 тижні. За наявності готової чаші композитний басейн встановлюється за 3–5 днів, а гідромасажний басейн – за 2–4 години.

  Прорахуємо вартість басейну?