Басейни з нержавіючої сталі

Басейни з нержавіючої сталі – це розкіш, стиль та довговічність

Будівництво басейнів з нержавіючої сталі – це початок історії MasterPool Ukraine як експертів зі створення та будівництва ексклюзивних басейнів у сучасному стилі.

Ще більше робіт

Басейн із нержавіючої сталі – це досконалий басейн, який сам по собі випромінює високий стиль та підкреслює бездоганність Вашого смаку. Такі басейни стають культовими об’єктами та предметом нашої особливої гордості за свою роботу.

Ці вражаючі та солідні басейни мають особливе матове оброблення лицьової поверхні, ідеальне оброблення кожного елементу й максимальне оснащення найдорожчим обладнанням. Наші басейни для тих Замовників, які мають своє унікальне бачення й відкидають конформізм. Нержавіючий басейн на Вашій ділянці або в домі – це продовження Ваших індивідуалістичних принципів. Тут усе можна персоналізувати, це найдорожчі та показні басейни.

Будівництво басейнів із нержавіючої сталі від MasterPool Ukraine

Басейни з нержавіючої сталі – це більше, ніж просто плавальний басейн. Це витвір мистецтва, який поєднує в собі благородство та довговічність матеріалу, останні досягнення в галузі басейнів та суворий елегантний дизайн. Яким би Ви не уявляли свій ідеальний басейн, ми втілимо його в реальність за допомогою наших висококваліфікованих фахівців.

Басейни з нержавіючої сталі – це для тих, хто цінує розкіш, індивідуальність та інновації. Ми втілюємо в життя Ваше бажання без компромісів. Компанія MasterPool Ukraine здатна здійснити будь-яку Вашу амбіційну мрію.

Основні переваги басейнів із нержавійки

 • Басейн із нержавійки важить утричі менше, ніж бетонний басейн. Цей факт дозволяє нам встановлювати суцільнозварні нержавіючі басейни на дахах домівок та пентхаусів – усюди, де потрібна 100%-ва гарантія герметичності та максимальна довговічність.
 • Нержавіюча сталь – вічний матеріал для басейну. Вона гігієнічна та використовується в харчовій промисловості й медицині. Полірована поверхня не дає шансів для біологічної активності бактерій.
 • Зима не страшна для басейну з нержавійки. Мороз та крига можуть пошкодити плитку бетонного басейну, а басейн із нержавіючої сталі витримує екстремальні механічні навантаження.
 • Нержавіючу сталь обирають архітектори та дизайнери, коли необхідно створити елегантний дизайн та підкреслити виключний статус Замовника.

Отримати кошторис

Як здійснюється будівництво басейнів із нержавіючої сталі

Будівництво басейнів із нержавіючої сталі починається з Вашої ідеї, бажання та дзвінка до нас в MasterPool Ukraine. Саме звідси ми розпочинаємо роботу над створенням шедевру, непідвладного часу.

Основні етапи будівництва басейнів із нержавійки

 1. Монтаж басейну з нержавійки здійснюється з комплекту секцій, виготовлених на заводі. Технологія лазерного різання гарантує ювелірну точність басейну.
 2. Навчений і професійний персонал виконує складання та зварювання секцій на місці встановлення й монтажу басейну.
 3. Монтаж трубної обв’язки басейну та обладнання здійснюється паралельно з встановленням басейну.
 4. Після вдалого встановлення та монтажу басейну ми проводимо гідравлічні та статичні випробування на місці. Ми гарантуємо герметичність і готові усунути будь-які протікання, які б могли виникнути під час встановлення басейну.

Скільки коштує басейн із нержавіючої сталі?

Вартість басейну з нержавіючої сталі розраховується індивідуально. На остаточну вартість впливають такі фактори:

 • габарити, форма та тип переливу чаші басейну;
 • рівень інженерного оснащення басейну;
 • наявність та кількість водних атракціонів;
 • цільове призначення басейну з нержавіючої сталі.

Зателефонуйте нам! Ми уважно вислухаємо Ваше бачення. Фахівці MasterPool Ukraine ретельно пропрацюють деталі й допоможуть знайти потрібне Вам рішення. Ми візьмемо на себе всі розрахунки та позбавимо Вас від стомлюючої процедури пошуку в Інтернеті потрібної професійної інформації. Після нашої консультації Ви отримаєте докладний кошторис і точно дізнаєтеся, скільки коштує басейн із нержавіючої сталі.

Будівництво басейнів із нержавіючої сталі в Києві під ключ

Подумуєте про будівництво басейну з нержавійки й у Вас є запитання?

Звертайтеся до нас за одним із телефонів: (044) 232-55-51, (097) 100-22-32, (050) 345-22-20, (073) 345-22-32 або відправляйте заявку онлайн.

Наше завдання – коректно та прозоро ознайомити Вас із можливостями реалізації Вашої ідеї. Зона нашої відповідальності – це професійна інформація «без води» і факти з нашої практики. Ми забезпечимо компетентні консультації на стадії переговорів.

Прийняття рішення – це вже Ваша зона відповідальності. Ми надаємо комплексну гарантію, і наші телефони завжди в мережі.

Прорахуємо вартість басейну?