Бетонний басейн

Бетонний басейн під ключ: ексклюзивна якість + гарантія на бетонну чашу 50 років

Будівництво бетонних басейнів у Києві та Україні давно увійшло в концепцію будівництва престижних готелів та SPA-курортів, а також спортивно-оздоровчих комплексів.

Дуже популярними є бетонні басейни й серед власників заміських будинків. Чому?

 1. Наявність плавального басейну підкреслює Ваш статус та підвищує капіталізацію котеджу.
 2. Бальнеологічні якості води позитивно впливають на здоров’я та допомагають підтримувати себе в хорошому тонусі.
 3. Плавальний басейн надає будинку комфорту та бажання завжди повертатися до нього.

Скільки коштує залити бетонний басейн?

Вартість басейну з бетону розраховується для кожного Замовника в індивідуальному порядку. Ціна бетонного басейну залежить від багатьох критеріїв. Ціна басейну з бетону формується з урахуванням:

 • його типу (скімерний чи переливний);
 • форми та розмірів чаші бетонного басейну;
 • вартості плитки або мозаїки для облицювання чаші;
 • рівня комплектації інженерного оснащення басейну.

Також під час розрахунку вартості басейну враховуються додаткові побажання Замовника. Наприклад, наявність водних атракціонів, монтаж ролетного накриття басейну тощо. Усе це теж впливає на підсумкову ціну бетонного басейну.

Ми пропонуємо Вам скласти кошторис і під Ваш майбутній басейн. Для цього зателефонуйте нам (097) 100-22-32 або залиште заявку онлайн.

Отримати кошторис

Деякі наші бетонні басейни

Ще більше робіт

Якщо будівництво бетонного басейну входить у Ваші плани, але залишилися запитання чи сумніви, сміливо звертайтеся до нас за телефоном (097) 100-22-32 або замовте зворотний зв’язок. Ми перетелефонуємо Вам, щоб підібрати басейн, який стане ідеальним саме для Вас!

Прорахуємо вартість басейну?  Плавальні бетонні басейни «Преміум-класу» від компанії MasterPool Ukraine

  Будівництво бетонного басейну – досить дороговартісний і тривалий за часом процес. Будівництво бетонних басейнів передбачає високий професійний рівень, практичний досвід від 20 років та бездоганну репутацію підрядника. Саме тому інженери та будівельники MasterPool Ukraine надають комплексну послугу з будівництва басейнів «під ключ» – від ідеї до реалізації:

  1. Підбір обладнання басейну.
  2. Розроблення проекту бетонного басейну.
  3. Будівництво бетонної чаші басейну.
  4. Гідроізоляція бетонного басейну.
  5. Облицювання чаші басейну скляною мозаїкою або спеціальною плиткою для басейнів.
  6. Монтаж та пусконалагодження інженерного обладнання басейнів.
  7. Гарантійне та післягарантійне обслуговування й ремонт басейнів.

  Бетонні басейни мають цілу низку переваг:

  1. Великий термін служби. Термін служби бетонної чаші для басейну становить понад 50 років. Тож при належній експлуатації та догляду за басейном його будуть використовувати ще й Ваші діти, і навіть онуки.
  2. Оригінальність та стильний дизайн. Під час створення кожного бетонного басейну використовуються індивідуальні дизайнерські ідеї та архітектурні рішення з урахуванням усіх побажань Замовника. Для оздоблення бетонної чаші можна вибрати будь-який матеріал: спеціальну плитку, скляну мозаїку й т. п. Вони відрізняються великою різноманітністю за колірною гамою та й служать у рази довше, ніж, наприклад, плівкове покриття (від обраного матеріалу залежить підсумкова ціна бетонного басейну).
  3. Безпека та надійність. До кожного проекту закладаються обладнання та матеріали, виробники яких здатні забезпечити рівень світових стандартів безпеки, якості води, надійності довговічної роботи обладнання, цілісність гідроізоляції та облицювання басейну.

  Функціональність – важлива перевага бетонного басейну. За бажанням Замовника його можна побудувати скімерним або переливним.

  Будівництво бетонних басейнів в Україні

  Компанія MasterPool Ukraine займається будівництвом бетонних басейнів під ключ на території України та за її кордонами. У колективі MasterPool Ukraine працюють досвідчені інженери, які є професіоналами своєї справи. Не сумнівайтеся: з нами Ви зможете втілити в життя свою мрію!

  Залишилися запитання? Нижче наведено відповіді на запитання, які найчастіше ставлять наші майбутні Замовники:

  1. Який басейн краще побудувати?

  Для заміських ділянок хорошим варіантом вважається скімерний монолітний басейн, а для громадських закладів – переливний. Хоча остаточний вибір тільки за вами.

  2. Ви виконуєте весь спектр робіт?

  Так, ми здійснюємо будівництво бетонних басейнів під ключ. І на свою роботу надаємо комплексну гарантію.

  3. Скільки часу займає монтаж бетонного басейну?

  Будівництво басейну з бетону триває як мінімум 4 місяці. Такі терміни пояснюються тим, що між етапами потрібно робити технологічні перерви (наприклад, після того, як буде виконана заливка бетонної чаші басейну).

  Прорахуємо вартість басейну?