Композитний басейн

Будівництво композитних басейнів під ключ: швидко, якісно, доступно

Композитні (акрилові) басейни – найкраще рішення для тих, хто хоче отримати якісний і довговічний басейн у стислі терміни за конкурентоспроможною ціною.

Ще більше робіт

Композитний басейн – що це?

  • Висока міцність чаші басейну.
  • Монолітність конструкції та повна гідроізоляція чаші.
  • Стабільність та стійкість басейну до ультрафіолету.
  • Мінімальне водопоглинання та максимальна морозостійкість чаші басейну.
  • Сучасні форми басейну та стильний дизайн.

Композитні басейни служать більш ніж 20 років без втрати фізичних та функціональних характеристик. Композитні басейни не потребують фінішного облицювання та швидко встановлюються. Це знижує вартість басейну.

Компанія MasterPool Ukraine здійснює монтаж та встановлення композитних басейнів у Києві, Київській області та інших регіонах країни. Уся робота виконується під ключ, за індивідуальним замовленням – з урахуванням особливостей Вашої ділянки та Ваших побажань. Встановлення композитного басейну можливе як усередині приміщення, так і зовні.

Отримати кошторис

Композитні басейни під ключ від MasterPool Ukraine: основні переваги

Композитні басейни під ключ виробляються зі спеціальних полімерів, які додатково армуються скловолокном. Полімери – це базовий матеріал, що містить у собі акрилові, поліефірні та джутові волокна. Для більшої міцності застосовують керамічний шар. Композитним басейн стає, якщо під час його виготовлення використовують 5 і більше полімерних матеріалів.

Скільки коштують акрилові басейни: ціна від MasterPool Ukraine

Ціна на акриловий басейн завжди є фіксованою на саму чашу, а остаточна вартість акрилового басейну формується залежно від його розмірів та начинки. Кожен Замовник MasterPool Ukraine отримує фіксований кошторис, який є остаточним і не змінюється під час встановлення та монтажу басейну.

Професійне будівництво композитних басейнів під ключ

Думаєте встановити композитний басейн під ключ, але у Вас є запитання?

Замовляйте зворотний зв’язок або телефонуйте за одним із номерів: (044) 232-55-51, (097) 100-22-32, (050) 345-22-20, (073) 345-22-32. Ви отримаєте конкретні відповіді та компетентні рекомендації.

Нижче Ви можете ознайомитися з відповідями на найпопулярніші запитання наших Замовників.

1. Чим композитний басейн краще за інші варіанти?

Композитний басейн має міцну чашу, яка виробляється як мінімум із 5 полімерних та композитних матеріалів. Такий басейн стійкий до впливу клімату та довкілля. Композитний басейн не руйнується під впливом ультрафіолету та має великий термін служби – від 20 до 40 років. Композитний басейн відрізняється різноманітністю сучасних форм, що дає можливість підібрати стильне рішення для Вашої ділянки.

2. Скільки часу триває встановлення композитного басейну?

Композитний басейн будується досить швидко – в середньому 3-5 днів. Для порівняння: на будівництво бетонного басейну потрібно від 5 місяців. Можливість швидко встановити готовий композитний басейн уже на упорядкованій ділянці – це одна з найголовніших його переваг.

3. Чи можливо встановити композитний басейн, не закопуючи його повністю в землю?

Так, така можливість є. Для цього існують спеціальні самонесучі чаші композитних басейнів з інтегрованим металевим каркасом. Також можна зробити бетонну обойму для звичайної чаші композитного басейну.

4. Що означає «будівництво композитного басейну під ключ»?

Дана послуга охоплює всі види робіт:

  • Підбір чаші композитного басейну та її інженерне оснащення;
  • Доставка басейну на Вашу ділянку та його встановлення, включаючи всі будівельні та монтажні роботи;
  • Запуск, пусконалагодження та передача басейну Замовникові;
  • Гарантійний ремонт та сервісне обслуговування.

Замовляйте будівництво композитного басейну під ключ в MasterPool Ukraine. Ми гарантуємо позитивний результат.

Прорахуємо вартість басейну?