Натуральний басейн (Ставки-купальні)

Власний ставок для купання у Вас на задньому дворі!

Натуральний природний басейн – це справжня мініекосистема на Вашій ділянці. Відпочинок біля природного басейну стане більш приватним та привабливим. Ставок-купальня подарує Вам зовсім інші відчуття від купання, ніж плавання в традиційному басейні. Вода м’яка, майже масляниста.

Ще більше робіт

Натуральний басейн має комфортні теплі обмілини, нагріті сонцем, де можна погрітися. Рослини обрамляють периметр басейну та створюють чудовий вигляд, немов вітають Вас. І насолоджуватися цією гармонією Ви зможете прямо в себе вдома!

Будівництво натуральних басейнів: жива вода та максимум насолоди від купання

Причини, з яких багато наших Замовників обирають будівництво природного басейну:

  • Природний басейн – це басейн з живою водою. Тут використовується природний спосіб очищення води без реагентів.
  • Натуральний басейн поєднує в собі функціональність плавального басейну та красу декоративного водоймища.
  • Екобасейн створює навколо себе сприятливе та дружнє середовище для людини, тварин і рослин.

Як функціонує купальний ставок?

Плавальні ставки мають дві окремих частини: зона для плавання та зона очищення води.

  1. У натуральному басейні зона регенерації займає від 20 до 50 % дзеркала води. Зона регенерації плавального ставка дрібна, як блюдце, і наповнюється трьома типами рослин: біологічні фільтри, кисневмісні рослини та плаваючі рослини. Сонце добре прогріває проточну воду, а рослини очищують її своєю кореневою системою. Плаваючі рослини, такі як водяні лілії, захистять життєво важливі мікроорганізми від ультрафіолетових променів, а біологічні фільтри забезпечать чистоту води. Цей процес ботаніки називають біоценозом. Саме цей процес забезпечує чисту живу воду.
  2. Зона для купання та плавання має прямокутну форму й відокремлена підводними стінами. По суті, це традиційний плавальний басейн, інтегрований у декоративне водоймище. Тут є своя система циркуляції та очищення води.

Багато людей готові долати десятки кілометрів задля того, щоб викупатися в озері або річці. Деякі платять гроші, щоб провести час із родиною на березі озера в заміському клубі. Зовсім інша справа в наших Замовників, які мають натуральний басейн у себе на ділянці. Нашим Замовникам доступний приватний відпочинок на природі у звичній обстановці, у себе вдома.

Будівництво купальних ставків від MasterPool Ukraine

Як ми працюємо?

  1. Все починається з безоплатної консультації по телефону. Ми маємо можливість відповісти на Ваші запитання, почути Ваші побажання та вимоги. В результаті ми розуміємо цільове призначення та масштаб проекту. На цій підставі ми формуємо технічне завдання на проект натурального басейну.
  2. Ми пропонуємо декілька планувальних ескізів, затверджуємо остаточний варіант, складаємо кошторис. Проводимо торги щодо бюджету і строків, знаходимо компроміс, підписуємо договір та розпочинаємо роботу над проектом.
  3. Робочий проект. На цьому етапі ми маємо повний пакет робочих креслень, гідравлічні та електричні схеми, специфікації правильного обладнання та застосовуваних будівельних й оздоблювальних матеріалів, перелік декоративних рослин. Уже на старті Ви точно знаєте, що Ви отримаєте за гроші, які інвестуєте в будівництво. На підставі проекту ми маємо графік будівництва та фінансування об’єкта.
  4. Далі наші фахівці, робітники та інженери приступають до будівництва екологічного басейну. Усі роботи виконуються відповідно до робочого проекту та графіка робіт. Наші спеціалісти здійснюють вхідний контроль якості матеріалів, а виконроб (прораб) виконує операційний контроль якості робіт та термінів. Такий підхід на кожному об’єкті дозволяє нам забезпечити строки та якість робіт, технологічну дисципліну та культуру виробництва. Як результат – Ви стаєте власником сертифікованого природного басейну від MasterPool Ukraine.

Отримати кошторис

Професійне будівництво натуральних басейнів під ключ

Наша історія будівництва натуральних басейнів починалася зі співпраці з відомим англійським ландшафтним архітектором Робіном Вільямсом у 2002 році.

Робін має понад 30-річний досвід у створенні функціональних та гарних водних об’єктів. Багаторазовий переможець RHS Chelsea and Hampton Court Flower Shows (UK). Робін Вільямс є членом Британської асоціації ландшафтних індустрій (MBALI) та сертифікованим професійним членом Асоціації професійних ландшафтних дизайнерів США (APLD). Свій перший природний басейн ми побудували дуже відомому Замовнику за проектом і під безпосереднім керівництвом Робіна Вільямса. Будували та навчалися на льоту, без права на помилку. І… все вийшло. Результат перевершив очікування автора та Замовника.

Пішла чутка, і запрацювало «сарафанне радіо» – посипалися нові замовлення. Від об’єкта до об’єкта компанія набувала досвіду та професійних знань, збільшувався колектив. За 20 років ми заробили гарну репутацію. Це дозволяє нам будувати довірчі відносини з кожним нашим Замовником.

Тому, якщо будівництво натуральних басейнів входить у Ваші плани, Вам точно до нас в MasterPool Ukraine. Звертайтеся за одним із телефонів: (044) 232-55-51, (097) 100-22-32, (050) 345-22-20, (073) 345-22-32 або оформлюйте заявку онлайн. Ми ознайомимо Вас із деталями, знайдемо зрозумілі відповіді на Ваші запитання. Наше завдання – допомогти Вам зробити усвідомлений вибір і замовити будівництво натурального басейну.

Прорахуємо вартість басейну?