Сімейний СПА

Домашній SPA resort – це повноцінний оздоровчий відпочинок у себе вдома

Вам більше не потрібно відвідувати громадські СПА-центри для того, щоб отримати оздоровчо-релаксаційні процедури. Завдяки нашому досвіду та зусиллям Ви отримуєте повноцінний СПА-комплекс класу люкс у себе вдома.

Ви маєте можливість відпочити та прийти в ресурсний стан за вихідні. Наявність SPA-комплексу вдома гарантує Вам високий рівень якості життя та комфорту, незалежно від пори року та інших обставин.

Що таке домашній СПА-комплекс для громадського та сімейного використання?

Якщо прибрати пафос та незрозумілу термінологію, то відповідь уміщується в декількох фразах:

 • сімейний СПА-комплекс – це окремо розташована будівля або крило в будинку;
 • гарний SPA-комплекс містить басейни, лазні, СПА-процедури та релакс;
 • SPA resort високого класу повинен бути стильним, затишним і максимально корисним для здоров’я користувачів;
 • правильний SPA-комплекс зобов’язаний забезпечити повноцінний відпочинок та приємні розваги, корекцію зовнішнього вигляду та позитивні емоції.

Отримати кошторис

Будівництво СПА під ключ у Києві та Україні від MasterPool Ukraine

Ще більше робіт

Унікальність нашої пропозиції з будівництва СПА під ключ полягає в тому, що одразу на старті діяльності в цій ніші ми отримали колосальний досвід від світових лідерів СПА-індустрії. Сталося так, що нам довелося побудувати декілька СПА-комплексів згідно з проектом та під наглядом відомої німецької компанії KLAFS. Замовник помітив нас як підходящих локальних підрядників.

Задача була нескладною – чітко виконувати проект і кожен крок узгоджувати з супервайзером. Суворі німці контролювали нашу роботу, а ми будували, вчилися та намагалися не зганьбитися. Так ми навчилися реалізовувати чужі проекти. Але найголовніше – ми усвідомили саме поняття SPA. Ми засвоїли: які обов’язкові компоненти включає в себе SPA suite у п’ятизірковому готелі, що таке СПА-зона в заміському клубі та яким повинен бути приватний СПА-комплекс.

На базі цього досвіду ми побудували цілий ряд СПА-комплексів для заможних Замовників. Ми заслужили добру репутацію, запрацювало сарафанне радіо. Компанія розширювала свою діяльність, а ми набували досвіду від замовлення до замовлення. Визначальним моментом для нас стала кооперація з австрійською компанією Schletterer® Spa International GmbH. Для реалізації першого масштабного проекту в Україні австрійцям знадобився локальний підрядник в Україні.

Наша компанія включилася в роботу на стадії проекту СПА-комплексу загальною площею 2 500 м2. Для нашої країни це був небувалий рівень та масштаб за дизайном, начинкою та бюджетом. Проект охоплював усі інновації та досягнення у сфері дизайну СПА-комплексів. Для опису такого проекту знадобився б окремий сайт. Саме з цього проекту, ми зайняли особливе положення на вершині ринку проектування та будівництва СПА під ключ, працюючи під лозунгом: від ідеї до реалізації.

Зонування та компоненти для SPA-комплексів від компанії MasterPool Ukraine

Ми прагнемо, щоб усі наші Замовники насолоджувалися захоплюючими відчуттями та отримували незабутні емоції, які підтримують красу та здоров’я душі й тіла.

Ми фокусуємося на тому, щоб допомогти Вам створити СПА-зону, яка буде відповідати Вашому баченню, бажанням та бюджету. Будівництво СПА під ключ ґрунтується на такій структурі та компонентах:

Як побудувати СПА-комплекс на перспективу? Актуальні тренди

Немає сенсу будувати просто симпатичний СПА-комплекс, якщо він не має достатньо функціоналу та не відповідає Вашим запитам й очікуванням. Для цього існують громадські СПА-центри. Архітектура СПА-комплексу та дизайн інтер’єрів СПА-зон повинні викликати незабутнє «wow» враження та дарувати позитивні емоції.

Обладнання та СПА-процедури, розташовані в просторих тематичних приміщеннях, покликані дарувати контраст звичайним хвилюванням. Часи банального набору СПА-обладнання вже минули. Сьогодні наші Замовники мають запит на отримання цілісних процедур та вражень. У таких СПА-зонах здійснюється комплексний та цілеспрямований вплив СПА-процедур на всі 5 органів чуття людини.

Це дозволяє досягти максимального розслаблення й гарного самопочуття. Сучасне обладнання та СПА-інновації повинні надавати Замовнику широкий спектр превентивних процедур та позитивно впливати на клітковий метаболізм і ментальне здоров’я. Усе оснащення СПА-комплексу має бути багатофункціональним і гармоніювати зі стилем дизайну СПА. Минула епоха простих шезлонгів із підігрівом. Подібне СПА-обладнання в рамках концепції впливу на всі 5 чуттів людини повинне вміти набагато більше.

Потрібно, щоб усі функції СПА були пропрацьовані до найдрібніших деталей та виконували заявлені функції без імітування: оздоровче теплове випромінювання та глибоке прогрівання, релаксація внаслідок спеціальної музикотерапії з периферійними вібраціями, гра світла з ароматерапією. Так досягається позитивний мультисенсорний ефект. Саме такий підхід є перепусткою до світу релаксу й прекрасного самопочуття. Гармонійна комбінація дизайну тематичних приміщень завжди посилює загальне приємне враження від Вашого СПА-комплексу.

Аквазона SPA-комплексу – це не плавальний басейн, як на ділянці в сусіда. Плавальний басейн повинен мати креативні сценарії та надавати Вам цілу низку функцій: плавання та оздоровчі водні процедури, таласотерапія з морською водою, акваторія для водної аеробіки та водної терапії з підводним масажем.

Басейн повинен мати можливість водної анімації, наприклад, імітація участі у змаганнях із плавання разом із відомими спортсменами за допомогою пристрою протитечії, яким керує комп’ютер. Басейн повинен мати оригінальний стильний дизайн та підсвічування. Ароматерапія та симулятори сонця працюють залежно від погоди та пори року.

Комплекс таких методик відновлює Вас фізично й ментально. СПА-комплекс дає Вам можливість мати стабільно гарне самопочуття, що сприяє покращенню Вашого повсякденного та сімейного життя. Якщо Ви регулярно робите щось добре особисто для себе, Ви завжди почуваєте себе набагато краще.

Отримати кошторис

Як побудувати СПА-комплекс та не помилитися?

1. Проектування СПА

На початку проектування СПА-комплексу наші фахівці вивчають вихідні дані, Ваші запити та вимоги. Інженерне оснащення та зонування приводяться у відповідність із цілями та запитами Замовника. Дизайн повинен працювати на створення індивідуального та незабутнього образу. СПА-зони повинні бути зручно пов’язані одна з одною та відповідати санітарним і протипожежним нормам.

Так, наприклад, ми розробляємо концепцію Вашого СПА та пропонуємо можливі варіанти розміщення СПА-зон та процедур. Виходячи з узгодженого концептуального плану, наші спеціалісти розпочинають розроблення проектної документації.

Базовий проект СПА, що розробляється компанією MasterPool Ukraine, включає такі розділи:

 1. Аналіз технічних можливостей, наявних чи майбутніх приміщень, відведених під розміщення СПА.
 2. Розроблення загальної концепції СПА-простору, розподіл на окремі функціональні зони.
 3. Для громадських СПА-комплексів. Розроблення технології приміщень (аналіз переміщення людських потоків, зв’язок з іншими підрозділами, рух обслуговуючого персоналу, розрахунок пропускної здатності приміщень).
 4. Розроблення архітектурної частини та дизайн проекту СПА.
 5. Розроблення розташування сантехнічного обладнання.
 6. Розроблення розташування електрообладнання та розрахунок спожитої потужності.
 7. Розроблення розташування вентиляції та системи кондиціонування.
 8. Розроблення та розміщення освітлення.
 9. Технологічна специфікація обладнання та його основні характеристики.
 10. Калькуляція вартості об’єкта в цілому.

2. Будівництво та оснащення обладнанням СПА-комплексів

 1. Складаємо кошторис та підписуємо договір.
 2. Розпочинаємо будівництво Вашого СПА-комплексу.
 3. Передаємо Вам готовий СПА-комплекс під ключ у встановлені терміни та в рамках затвердженого бюджету.

Що можна зробити вже зараз?

Замовляйте зворотний дзвінок або заповнюйте форму. Ми приймемо Вашу інформацію або запит. Після обговорення деталей ми запропонуємо концепцію Вашого SPA-комплексу та надамо кошторис будівництва СПА під ключ.

Отримати кошторис безкоштовно