Гідромасажні СПА-басейни

Будівництво СПА-басейнів: Джакузі на вулиці та всередині приміщень

Компанія MasterPool Ukraine здійснює монтаж та будівництво СПА-басейнів по всій території України, починаючи з 1998 року. Роботи виконуються під ключ, з урахуванням Ваших вимог, побажань та цілей. Встановлюватися гідромасажний басейн може як всередині приміщення, так і зовні.

Ще більше робіт

Гідромасажні СПА басейни від MasterPool Ukraine: основні переваги

Користь гідромасажу підтверджена багатьма лікарями. Так, прийом водних процедур у СПА-басейні:

 • покращує якість сну;
 • знімає м’язове напруження;
 • робить шкіру еластичною, підтягнутою та пружною;
 • забезпечує приємний релакс;
 • позитивно впливає на здоров’я в цілому.

СПА-басейн – це місце, де можна поспілкуватися з родиною та зняти стрес, не виходячи з дому. У змінених реаліях нашого життя будівництво гідромасажних СПА-басейнів відчуває справжній бум.

Як здійснюються встановлення, монтаж та будівництво СПА-басейнів?

Компанія MasterPool Ukraine здійснює будівництво СПА-басейнів під ключ. Для кожного Замовника підбирається індивідуальний варіант гідромасажного басейну. Враховуються всі особливості вимог Замовника.

Для монтажу, будівництва SPA-басейну фахівці MasterPool Ukraine виконують такий перелік робіт:

 • привозять джакузі та встановлюють чашу на місце;
 • споруджують чашу бетонного СПА-басейну;
 • підводять комунікації (електроживлення, подачу та злив води);
 • проводять пусконалагодження інженерного обладнання басейну.

Після цього здійснюються тестовий запуск та демонстрація роботи басейну Замовнику.

Отримати кошторис

Переваги співпраці з компанією MasterPool Ukraine

Будівництво СПА-басейнів на особистій території надає Вам цілу низку переваг:

 1. Встановити SPA-басейн можна на будь-якій території. Гідромасажні басейни мають компактні габарити. Ви самі обираєте розміри та комплектацію свого басейну.
 2. Ви можете замовити джакузі в межах запланованого бюджету. Ціна питання залежить від розмірів та оснащення СПА басейну.
 3. Вибрати оригінальний дизайн SPA-басейну. Під час будівництва кожного басейну ми керуємося Вашими побажаннями. В результаті знаходиться ідеальне рішення, яке буде гармонійно поєднуватися із загальним стилем Вашої домівки.

Усі наші басейни відрізняються бездоганним стилем, високою якістю та довговічністю. Роботи виконуються кваліфікованими робітниками та досвідченими інженерами. На свої басейни ми надаємо комплексну гарантію, що підтверджує їх надійність та тривалий строк служби.

Гідромасажні SPA басейни від компанії MasterPool Ukraine

Замовляючи монтаж та будівництво СПА басейну в MasterPool Ukraine, Ви маєте справу з досвідченим та кваліфікованим підрядником із будівництва басейнів. Ми є експертами у своїй справі та маємо тривалий практичний досвід. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви отримаєте гарантію очікуваного результату.

Будівництво СПА басейнів під ключ – це одна з наших ключових послуг. Для цього ми маємо свій штат професійних робочих та інженерів. Наша компанія не залучає сторонні сили для будівництва, монтажу та встановлення SPA басейнів. Ми контролюємо весь процес робіт, тому гарантуємо високу якість без посередників за оптимальною ціною.

Замовляючи будівництво SPA басейну в MasterPool Ukraine, Ви отримуєте:

 • повний кошторис до початку робіт;
 • можливість вибору розмірів та оснащення SPA басейну;
 • гарантію від нашої компанії на всі види робіт.

Перед тим як замовити будівництво SPA басейну, зателефонуйте нам. За весь час нашої роботи, починаючи з 1998 року, ми ще не зустрічали Замовника, якому би ми не змогли підібрати басейн. Після нашої консультації Вам не доведеться гуглити – ми точно та коректно відповімо на Ваші запитання та зрозуміємо, що Вам необхідно.

Оформлюйте заявку на сайті або зв’яжіться з нами за одним із телефонів: (044) 232-55-51, (097) 100-22-32, (050) 345-22-20, (073) 345-22-32.

Прорахуємо вартість басейну?