Домашній курорт під ключ

Місце для відпочинку на відкритому повітрі, яке не поступається найкращим готелям-бутікам, у Вас вдома!

Будівництво домашнього курорту – це про те, як організувати outdoor living space – розкішний та комфортний простір для життя на відкритому повітрі влітку.

В силу обставин, що склалися, нам доводиться проводити більше часу вдома: free time з родиною, обід та вечірки з друзями на свіжому повітрі, садівництво та насолода природою. Це є частиною нових тенденцій. Новий тренд називають nesting – гніздування (зосередитися на домівці та родині). У цьому сенсі відкритий простір Вашого заднього двору набуває особливого значення.

Додаються привабливі та зручні компоненти для повноцінного та якісного відпочинку в себе вдома, як у шикарних готелях. Це концепція, коли простір із приміщення гармонійно переходить на відкрите повітря – каліфорнійський стиль.

Домашній курорт у каліфорнійському стилі – це модна тенденція дизайну сучасних і стильних котеджів. Переважна більшість наших Замовників бажають мати outdoor living space – зону відпочинку на відкритому повітрі з басейном. Якщо Ви думаєте про створення повноцінного сучасного дому – обов’язково плануйте будівництво домашнього курорту. Це буде безцінне доповнення, яке суттєво підвищить якість Вашого життя.

Отримати кошторис

Зона відпочинку з басейном від компанії MasterPool Ukraine: основні переваги

Компанія MasterPool Ukraine має визнання як одна з провідних фірм в Україні з будівництва басейнів для котеджів, готелів та заміських клубів. Водночас ми заслужили довіру та повагу Замовників, пропонуючи будівництво домашніх курортів та створюючи для них outdoor living spaces будь-якого масштабу. Здатність зрозуміти, чого хоче наш Замовник, а потім реалізувати його бажання – це і є будівництво домашніх курортів під ключ у нашому варіанті.

5 переваг домашнього курорту від компанії MasterPool Ukraine

 1. Отримайте максимум зручностей у себе на ділянці. Комфортне місце з приємною обстановкою на відкритому повітрі ефективно розширює Ваш дім. Це робить його більш зручним та привабливим для всієї Вашої родини. Наявність оutdoor living space суттєво підвищує цінність Вашого дому.
 2. Насолоджуйтеся відпочинком усією родиною в себе вдома. Ретельно продуманий та якісно побудований відкритий простір є ідеальним місцем для проведення вечірок і родинних заходів. Ваша соціальна значущість розшириться, якщо у Вас буде шикарна зона відпочинку для прийому гостей.
 3. Уся Ваша родина неминуче покращить спосіб життя. Експерти стверджують, що проведення часу на свіжому повітрі може творити дива для Вашого здоров’я та настрою.
 4. Ваші очі та голова відпочивають далеко від екранів та штучного освітлення. На вулиці Ви даєте змогу очам розслабитися й пристосуватися до широкого кута зору на відкритому просторі без електронних пристроїв.
 5. Зона відпочинку на відкритому повітрі – ідеальне місце для зняття стресу. Перебування на відкритому повітрі завжди покращує самопочуття та підвищує настрій. Це корисно для Вашого розуму та здоров’я.

Будівництво домашніх курортів в MasterPool Ukraine

Зона відпочинку на Вашому задньому дворі має продуману функціональну структуру та всі необхідні компоненти.

Ще більше робіт

Зона відпочинку на відкритому повітрі з басейном охоплює такі компоненти:

 • Їдальня та напої на свіжому повітрі;
 • Літня кухня і барбекю;
 • Вітальня на відкритому повітрі;
 • Сезонний кінотеатр просто неба;
 • Басейн і пляж із вогнищевою ямою;
 • Місце для сну та відпочинку на відкритому повітрі.

Ми можемо адаптувати структуру та компоненти домашнього курорту під Ваші бажання, цілі та бюджет. Будівництво домашніх курортів – це завжди нестандартна задача та суттєві інвестиції. Тут необхідно знайти компроміс між Вашою життєвою перспективою та інтересами всіх членів родини.

Будівництво домашніх курортів під ключ у Києві та Україні

У Вас є ідея побудувати домашній курорт під ключ? Ми готові взяти участь у її обговоренні та реалізації. Компанія MasterPool Ukraine має практичний досвід роботи й готова Вам допомогти у цьому.

Як побудувати домашній курорт за допомогою MasterPool Ukraine?

 1. Телефонуйте нам (044) 232-55-51, (097) 100-22-32, (050) 345-22-20, (073) 345-22-32 або замовляйте зворотний зв’язок. Ми фіксуємо Вашу ідею та бажання. Відповідаємо на Ваші запитання. У результаті ми розуміємо задачу.
 2. Пропонуємо декілька ескізів, обговорюємо та приймаємо остаточний варіант. Складаємо кошторис і підписуємо договір.
 3. Приступаємо до будівництва Вашого домашнього курорту. Усі роботи проводяться згідно з робочим проектом та з дотриманням термінів відповідно до графіка робіт.
 4. Ми передаємо Вам готовий домашній курорт під ключ у встановлені строки й у рамках затвердженого бюджету.

Звертайтеся та замовляйте зворотний зв’язок. Ми позбавимо Вас стомлюючого пошуку потрібної інформації в Інтернеті. Після узгодження всіх деталей, ми запропонуємо концепцію Вашого outdoor living spaces, надамо кошторис і графік будівництва Вашого домашнього курорту. Наша задача – допомогти Вам прийняти правильне рішення, яке точно підходить Вам.

Отримати кошторис безкоштовно